Bzik na Pinterest

niedziela, 9 sierpnia 2015

Z Hiszpanii do Polski.

Kochani, zapytałam Hiszpanów mieszkających w Polsce i Polaków, którzy choć raz odwiedzili Hiszpanię o to, co przenieśliby stamtąd na polski grunt.
W ankiecie w prawym panelu umieściłam najczęściej padające odpowiedzi i ... przyszło mi do głowy, że można by zrobić głosowanie. Tak z ciekawości. Co Wy na to?
Klikajcie! Głosowanie zamykamy w niedzielę 16/08/2015 o północy.

Jeśli macie propozycje, których zabrakło w ankiecie, podajcie je w komentarzach (trzeba się wcześniej zalogować, np. przez google. warto skopiować komentarz przed publikacją, w razie, gdyby coś poszło nie tak. Komentarze będą widoczne po mojej moderacji. Nie mogę edytować ankiety, bo już oddano na nią głosy, ale umieszczę Wasze pomysły tu, w poście, będą lepiej widoczne.

Dodaję 1 z Waszych uwag: "Warto zauważyć,, że jeśli przenosić jakieś prawa z Hiszpanii do Polski, to nie tylko możliwość zawarcia związku partnerskiego, ale także całkowitą równość małżeńską."
Mówicie też o konkretnych rodzajach kawy (np. cortado czy bombón) lub sera (cabrales y torta de casar), ale pozwoliłam sobie trochę uogólnić niektóre kategorie.
Do listy powinnam, wg Waszych sugestii, dodać:
sangrię, tortillę i paellę.

CHWILOWO ZMIENIAM USTAWIENIA SZEROKOŚCI BLOGA, ŻEBY ANKIETA BYŁA LEPIEJ WIDOCZNA.
Na razie pogoda wygrywa, ale uśmiech ją goni :)

A, jeśli znacie kogoś, kto mógłby być zainteresowany udziałem, podeślijcie jej/jemu link do bzika:
http://bzikiberyjski.blogspot.com/

1 komentarz: