Bzik na Pinterest

czwartek, 22 stycznia 2015

Zmysłowe tango - propozycja na walentynki.

Kolorowe okładki pism kobiecych w witrynach i na półkach kiosków, od kilku dni przypominają, że zaraz luty i …Walentynki. Wielu ludzi planuje z wyprzedzeniem to jak spędzi dzień lub wieczór 14 lutego, dlatego to dobry moment aby przedstawić jedną z możliwości:

Koncert muzyki Astora Piazzolli w aranżacjach zespołu TangoStan Quintet połączony z pokazem tanecznym w wykonaniu mistrzowskiej pary – Luizy i Marcelo Almiron! Opis wydarzenia znajdziecie poniżej.Godzinny koncert wypełniony muzyką z pogranicza tanga, jazzu i klasyki oparty jest na kompozycjach argentyńskiego wizjonera tanga i twórcy tango-nuevo Astora Piazzolli. To muzyka pulsująca południowymi rytmami, a zarazem zaskakująca świeżością brzmień. W repertuarze znajdą się utwory cenione i lubiane przez słuchaczy, m.in. Libertango i Milonga del Angel.
Muzycy zaprosili do współpracy wybitnych tancerzy Tanga argentyńskiego – Luizę i Marcelo Almiron, którzy z myślą o walentynkowym koncercie stworzyli namiętne i widowiskowe choreografie. Artyści wspólnie wykonają utwory „Primavera Portena” i „Soledad”. Gości pragnących pozostać w tanecznym klimacie serdecznie organizatorzy zapraszają na Milongę, która rozpocznie się o godzinie 19:00.

Walentynkowy TangoStan odbędzie się 14 lutego br. o godzinie 17:00 w centrum Tanga i kawiarni “Złota Milonga” przy ul. Długiej 44/50 w Warszawie (wejście z tyłu budynku, od strony parku Krasińskich). Bilety (50 zł) można rezerwować pod numerem 509 436 080 lub pisząc na adres bilety@impresariat-sense.pl


Wystąpią: 

TangoStan Quintet:
Karol Grzeszczuk - akordeon
Agnieszka Dancewicz - skrzypce
Justyna Służalec - fortepian
Krzysztof Kołodziej - gitara
Piotr Kucharz - kontrabas

Tancerze:
Luiza i Marcelo Almiron to polsko-argentyńskie małżeństwo tancerzy, choreografów i nauczycieli Tanga. Ich taniec to kwintesencja Południa - to pasja, namiętność, to rozmowa na różnych poziomach. http://www.tango-arte.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz