Bzik na Pinterest

niedziela, 6 września 2015

Hiszpanie na Instagramie #1. Subiektywna selekcja kont, które warto obserwować.

Dopiero od niedawna mam konto na Instagramie. Trochę czasu upłynie zanim pojawią się na nim ciekawe zdjęcia - będzie link na nowej stronie bzika, obiecuję.
Tymczasem odkrywam i śledzę coraz więcej ciekawych kont. Część z nich należy do znanych mi wcześniej artystów i przedsiębiorców, zawsze estetów, rzadko megalomanów. Część to nowość pod każdym względem. W czasach kultury obrazkowej i obowiązkowej autopromocji, Instagram
to prawie konieczność. Dla mnie, od kilku dni niesamowite źródło inspiracji.
Dziś przedstawiam Wam pierwszego artystę.

http://bit.ly/1hMNPDB

Raúl del Sol - ilustrator, projektant witryn. Zafascynowany przyrodą, zwłaszcza owadami. Miłośnik rzemiosła i detalu. Jego ulubionym materiałem jest drewno. Pozostałe narzędzia pracy (poza internetem) to czarny tusz, flamastry, lakier i emalia. W niezwykły sposób łączy pasję z pracą, projekty komercyjne z ilustracją.
Na dole znajdziecie link do jego oficjalnej strony, ale zdecydowanie polecam jego instagram. 
https://instagram.com/rauldelsol/
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika •Ilustracion Sobre Madera• BCN (@rauldelsol)http://bit.ly/1O68L57
A to już strona www: 4 serie prac: Metamorfosis (Metamorfoza), Entomology (Entymologia:), Insecta, Cefalón (głowa owadów) http://www.rauldelsol.es/Instagramowe #tagi: złodziej czasu, kalejdoskop inspiracji, źródło frustracji i zachwytu. Wpisujesz nazwę miasta lub prowincji, np. Cadiz (Kadyks) wyskakuje masa obrazków. Ty patrzysz na szare chmury za oknem, zastanawiasz się kiedy włączą ogrzewanie, bo w nocy było zimno i trochę Ci przykro. Potem bierzesz kolejny łyk zielonej herbaty i zasuwasz dalej mamrocząc pod nosem i odgrażając się "kiedyś rzucę to wszystko w cholerę i tam pojadę".


P.S. Będę linkować i polecać moje ulubione konta na Instagramie średnio raz na tydzień. Średnio, kochani.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz