Bzik na Pinterest

wtorek, 16 kwietnia 2013

Warszaty śpiewu Flamenco z Magdą Navarrete w Akademii FlamencoArteObudź w sobie muzyka!  Według Magdy Navarrete każdy z nas ma go w sobie. Zamiast uczyć się od podstaw gry na jakimś instrumencie, możesz wykorzystać ten, który jest dany nam wszystkim: głos. „Jeśli możesz mówić, możesz śpiewać” to hasło przewodnie metody nauczania śpiewu zwanej Speach Level Singing, którą Magda Navarrete propaguje w Polsce. Zajęcia z SLS prowadzi we własnym studio wokalnym.  Tym razem jednak chcę Was przekonać do udziału w zajęciach w Akademii FlamencoArte (Warszawa-Śródmieście, ul. Śliska 3/190), podczas których Magda Navarrete wprowadza w świat flamenco.  Oto, co Was czeka:

- Praca z compasem tzn. rytmem danej stylistyki śpiewu flamenco, na każdym warsztacie będzie   można poznać inną stylistykę – posłuchać, spróbować, poczuć…
- Praca z wieloma stylami zwrotek, tłumaczenie, sylabowanie, ozdobniki, melodie, stylistyka, etc.
- Wyzwolenie głosu dla każdego, relaks, wspólne muzykowanie i śpiewanie
- Kreatywna praca w grupie i wiedza na temat pracy śpiewaka i tancerza(dla osób tańczących)

Najbliższy termin – 20 kwietnia (sobota), godz. 17:00-20:00
Koszt: 140 zł za 3 godziny warsztatu
Zapisy/informacje: akademia@flamencoarte.eu; 509-436-080;
Mimo cyklicznego charakteru zajęć (to trzecie spotkanie z MN w Akademii FlamencoArte), możecie rozpocząć przygodę z flamenco w tę sobotę. Oferta jest skierowana do osób pragnących zapoznać się z tą stylistyką muzyczną, zarówno do profesjonalnych wokalistów, jak i do osób, które nie śpiewały wcześniej. Jak mówią organizatorki warsztaty ze śpiewu Flamenco są przede wszystkim powrotem do tradycyjnego pojmowania śpiewu i wspólnego muzykowania."

Uwaga! Zmiana godziny rozpoczęcia z 18 na 17-tą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz