Bzik na Pinterest

środa, 20 lutego 2013

KONCERT MUZYKI HISZPAŃSKOJĘZYCZNEJ pt. WĘDROWIEC (El caminante)W klimatycznym Jazzarium przy ulicy Wilczej 50/52, wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy, w tę sobotę, 23-go lutego, o godzinie 21 rozpocznie się koncert duetu Carmen Azuar i Tomasza Kaszubowskiego.

Fot. Martyna Dębicka
·         Carmen Azuar: Gitara, charango, kastaniety, głos, prowadzenie
·         Tomasz Kaszubowski: gitara, charango, aranżacje

W repertuarze znajdą się między innymi  hiszpańskie bolera, argentyńskie tanga, tradycyjne pieśni z Kuby, Kolumbii, Hiszpanii, Argentyny  i Meksyku.
Dla czytelników bzika Carmen i Tomasz mają jedno zaproszenie na koncert. Na dole pytanie konkursowe. 

Oto sylwetki artystów:
Carmen Azuar pochodzi z Alicante (Hiszpania). Ukończyła studia w Madrycie, występowała w Teatrze im. Majakowskiego w Moskwie, na festiwalu w Casablance w Maroko. Od lat 90-tych mieszka w Polsce, tu obroniła pracę doktorską. Wykłada na UW kulturę hiszpańską i uczy języka. W wolnym czasie poświęca się swojej pasji, muzyce.
Tomasz Kaszubowski jest absolwentem Akademii Muzycznej, laureatem prestiżowych konkursów gitarowych, ma w dorobku dwie płyty. 

23.02 Jazzarium, 
Wilcza 50/52 Warszawa
Start g.21
Wstęp 25 PLN. Dla studentów Iberystyki 15 PLN.

Pamiętajcie, że koncert jest w sobotę 23 lutego w Warszawie, piszcie tylko jeśli możecie przyjść wtedy do Jazzarium. Wygrywa osoba, która pierwsza poda poprawną odpowiedź tu, w komentarzu, nie na facebooku. 
Pytanie brzmi:

O jakiej hiszpańskiej, a dokładnie galisyjskiej, wokalistce i instrumentalistce pisałam dwa razy na blogu? Proszę podać imię i nazwisko. Dla ułatwienia dodam, że nazwałam ją królową.

5 komentarzy: